Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą
Sieć pomocy osobom pokrzywdzonym
100. Rocznica Powołania Policji Państwowej
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Policja e-usługi
Fundacja
Jedno zdjęcie
Nie odwracaj wzroku
Dopalacze
Stop Agresji Drogowej
Kampania "Kręci mnie bezpieczeństwo"
Dołącz do najlepszych
Wspólnie zadbajmy o środowisko. Nie dopuśćmy do nielegalnego składowania i przewożenia niebezpiecznych odpadów
Nie bądź obojętny na krzywdę zwierząt - zielona strefa
Mapa zagrożeń
Moja Komenda
Facebook KSP
Instagram KSP
Twitter KSP
Pomoc tłumacza języka migowego
Pełnomocnik KSP ds. Ochrony Praw Człowieka
Magazyn

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Trzy razy wpadł na rowerze pijany i z zakazem

  Pogoda sprzyja miłośnikom jednośladów. Nie każdy pamięta jednak o tym, że wsiadając na rower pod wpływem alkoholu stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Policjanci z Komisariatu Policji w Nasielsku już trzeci raz w ciągu ostatniego tygodnia zatrzymali cyklistę, który nie dość, że nie zastosował się do sądowego zakazu prowadzenia rowerów, to jeszcze kierował, znajdując się w stanie nietrzeźwości.

 2. Policjant jadąc na służbę zatrzymał sprawcę wypadku

  Wczoraj przed godz. 19:00 w Cieksynie, kierujący mazdą najechał na tył citroena, którym podróżowała rodzina z powiatu nowodworskiego. Jak się okazało, za kierownicą mazdy siedział pijany 40-latek, który nie posiadał prawa jazdy i był poszukiwany. Całe zdarzenie zauważył jadący na służbę policjant nasielskiego komisariatu, który zatrzymał nietrzeźwego sprawcę wypadku. Dwoje pasażerów z citroena trafiło do szpitala. Policja apeluje o rozsądek i odpowiedzialność za kierownicą!

 3. Policyjny pościg zakończony zatrzymaniem

  Policjanci z Zakroczymia prowadzili pościg za kierowcą, który chcąc uniknąć kontroli drogowej, podjął próbę ucieczki. Pomimo użycia przez policjantów sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierujący punto nie zatrzymał się. Po kilku minutach porzucił pojazd i uciekał pieszo. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy zakroczymskiego posterunku. Podejrzany usłyszał już zarzuty karne.

 4. Policyjne działania „PRĘDKOŚĆ”

  W piątek, 12 sierpnia br., Policja przeprowadzi ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Działania mają charakter międzynarodowy i są koordynowane przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL.

Profilaktyka społeczna

Powrót na górę strony