Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant na Mistrzostwach Europy

Data publikacji 21.04.2022

Sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński z Wydziału Ruchu Drogowego wziął udział W Mistrzostwach Europy Federacji XPC. Policjant zajął I miejsce w "martwym ciągu" wśród służb mundurowych w swojej kategorii wagowej. Dało mu to ostatecznie trzecią pozycję wśród wszystkich zawodników z różnych krajów Europy, biorących udział w trwającej cztery dni rywalizacji.

w dniach 6-9 kwietnia 2022 r. w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Europy Powerlifting European Championships w trójboju siłowym. W zawodach uczestniczył także policjant nowodworskiej komendy sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński.

9 kwietnia wystartował on w konkurencji tzw. "martwym ciągu", w kategorii wagowej do 125 kg, w klasyfikacji służb mundurowych. Funkcjonariusz "wyrwał" ciężar o masie 250 kg. Dało mu to I miejsce, wśród wszystkich rywalizujących ze sobą służb mundurowych, z kilku krajów Europy.

Podsumowując zawody, nasz policjant ruchu drogowego zajął III Miejsce w ogólnej klasyfikacji, wszystkich zawodników służb mundurowych, biorących udział w tych zawodach.

Jesteśmy dumni z naszego funkcjonariusza i życzymy mu dalszych sukcesów, trzymając jednocześnie kciuki za kolejne zwycięstwa.

 

asp. sztab. Joanna Wielocha/mt

  • policjant podczas zawodów
    policjant podczas zawodów
  • puchar, dyplom
    puchar, dyplom
  • policjant podczas zawodów
    policjant podczas zawodów

Film VID-20220414-WA0000.mp4

Pobierz plik VID-20220414-WA0000.mp4 (format mp4 - rozmiar 6.78 MB)

Powrót na górę strony