Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania 29-latki zakończone sukcesem

Data publikacji 17.06.2022

Dzięki intensywnym działaniom poszukiwawczym, zaangażowaniu i wzorowej pracy mundurowych, odnaleziono zaginioną mieszkankę gminy Nasielsk. Na szczęście nic się jej nie stało. 29-latka trafiła pod opiekę rodziny. W działaniach poszukiwawczych brali udział kryminalni z Nowego Dworu Mazowieckiego i Nasielska, wykorzystano również policyjny śmigłowiec Bell.

14 czerwca 2022 r. dyżurny nasielskiego komisariatu przyjął zgłoszenie o zaginięciu 29-latki. Kobieta rano samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ojciec zaniepokojony nieobecnością córki w domu, jeszcze tego samego dnia wieczorem, zgłosił na policji jej zaginięcie.

Nasielscy policjanci oraz nowodworscy kryminalni natychmiast włączyli się w jej poszukiwania.

Dzięki sprawnym i profesjonalnie podjętym działaniom oraz uzyskanym informacjom mundurowi ustalili, gdzie kobieta może przebywać. Niezwłocznie udali się we wskazane miejsce, gdzie w kompleksie leśnym zauważyli auto, a w nim 29- letnią mieszkankę gminy Nasielsk.

Kobieta cała i zdrowa została przekazana pod opiekę członkom swojej rodziny.

Akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. Odnalezienie młodej kobiety dało po raz kolejny satysfakcję z dobrze wykonanej policyjnej pracy.

 

podkom. Joanna Wielocha/rm

  • śmigłowiec Bell
    śmigłowiec Bell
Powrót na górę strony