Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste objęcie stanowiska Komendanta Komisariatu Policji w Pomiechówku

Data publikacji 18.01.2023

W pomiechowskim komisariacie odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim młodszy inspektor Marcin Stypiński wprowadził na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Pomiechówku podinsp. Adama Statkiewicza. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele samorządu terytorialnego oraz policjanci pomiechowskiego komisariatu.

11 stycznia 2023 r. w Komisariacie Policji w Pomiechówku uroczystą zbiórkę rozpoczęto od złożenia meldunku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim młodszemu inspektorowi Marcinowi Stypińskiemu przez Kierownika Ogniwa Prewencji asp. sztab. Sebastiana Czerepińskiego. W uroczystości wzięli udział: Zastępca Prokuratora Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim Pan Maciej Godzisz, Wójt Gminy Pomiechówek Pan Dariusz Bielecki, Przewodniczący Rady Gminy w Pomiechówku Pan Jan Drzazgowski oraz policjanci pomiechowskiego komisariatu.

Odczytany został rozkaz, o powołaniu z dniem 11 stycznia 2023 r. podinsp. Adama Statkiewicza na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Pomiechówku. Rozkaz podpisał Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma.

Podinsp. Adam Statkiewicz to doświadczony funkcjonariusz. Policjant z 29 - letnim stażem służby. Od 2017 r. związany z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Przez ostatnie lata pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego w nowodworskiej komendzie policji.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim młodszy inspektor Marcin Stypiński złożył życzenia i życzył sukcesów komendantowi, który podziękowali za wyróżnienie i okazane mu zaufanie.

Swoje gratulacje i oraz życzenia dla nowego szefa pomiechowskiego komisariatu złożyli również Zastępca Prokuratora Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim Pan Maciej Godzisz, Wójt Gminy Pomiechówek Pan Dariusz Bielecki, Przewodniczący Rady Gminy w Pomiechówku Pan Jan Drzazgowski, a także policjanci komisariatu.

 

podkom. Joanna Wielocha

Powrót na górę strony