Aktualności

Okazało się, że kierowca jest poszukiwany

Data publikacji 13.11.2023

11 listopada 2023 r. policjanci nowodworskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. Okazało się, że 55- latek jest poszukiwany na podstawie dwóch podstaw prawnych. Mieszkaniec Krasnegostawu uwolnił się od aresztu, wpłacając zastępczą karę w postaci grzywny oraz składając oświadczenie dotyczące aktualnego miejsca pobytu. Po czynnościach został przez policjantów zwolniony.

W sobotnie przedpołudnie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego na ul. Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mercedesa. Podczas interwencji sprawdzili 55- latka w policyjnym systemie. Okazało się, że krasnostawianin jest poszukiwany dwoma podstawami prawnymi.

Sąd Rejonowy w Poznaniu Nowym-Mieście wydał zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu 55- latka, a dodatkowo mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej wykroczenie.

Mieszkaniec województwa lubelskiego opłacił zastępczą karę grzywny, uwalniając się od kary pozbawienia wolności, a policjanci sporządzili dokumentację dotyczącą jego aktualnego miejsca pobytu. Po czynnościach mężczyzna został zwolniony.

 

podkom. Joanna Wielocha

Powrót na górę strony