Aktualności

Zapraszamy mieszkańców Gminy Leoncin na debaty społeczne

Data publikacji 07.06.2024

Zapraszamy mieszkańców Gminy Leoncin na debaty społeczne, które odbędą się 19 czerwca 2024 roku w Świetlicy Wiejskiej / OSP Leoncin przy ul. Partyzantów 12. Najpierw w godz. 12:00 – 12:10 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie w godz. 12:30 – 13:00 odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy Leoncin. Tematem spotkania będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszka

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwalają także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Leoncin na debaty społeczne. Spotkania odbędą się w środę 19 czerwca 2024 roku, w Świetlicy Wiejskiej / OSP Leoncin przy ul. Partyzantów 12.

Najpierw w godz. 12:00 – 12:10 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku.

Następnie w godz. 12:30 – 13:00 odbędzie się debata społeczna inicjująca, poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy Leoncin. Tematem wiodącym będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania.
Omówimy Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikację Moja Komenda, działania priorytetowe dzielnicowych, zagrożenie przestępczością z uwzględnieniem kategorii przestępstw najbardziej uciążliwych społecznie, bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Zapraszamy do udziału!

Dowiedz się, co robi Policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.
Przedstaw swój pomysł, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania

  • plakat, debata społeczna gm. Leoncin
    plakat, debata społeczna gm. Leoncin
Powrót na górę strony