Aktualności

Zapraszamy mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego na debaty społeczne

Data publikacji 09.06.2024

Zapraszamy mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego na debaty społeczne. Spotkania odbędą się 20 czerwca 2024 roku w budynku Nowodworskiego Ośrodka Kultury przy ul. Paderewskiego 1A. Najpierw w godz. 13:00 – 13:10 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie w godz. 13:30-14:00 odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu w miejscu zamieszkania- na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwalają także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców  Nowego Dworu Mazowieckiego na debaty społeczne. Spotkania odbędą się w czwartek 20 czerwca 2024 roku,  w budynku Nowodworskiego Ośrodka Kultury przy ul. Paderewskiego 1A.

Najpierw w godz. 13:00 – 13:10 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku.

Następnie w godz. 13:30 – 14:00 odbędzie się debata społeczna inicjująca, poświęcona bezpieczeństwu na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Tematem wiodącym będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania.
Omówimy Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikację Moja Komenda, działania priorytetowe dzielnicowych, zagrożenie przestępczością z uwzględnieniem kategorii przestępstw najbardziej uciążliwych społecznie, bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Zapraszamy do udziału!

Dowiedz się, co robi Policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.
Przedstaw swój pomysł, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania

  • plakat, debata społeczna Nowy Dwór Mazowiecki
    plakat, debata społeczna Nowy Dwór Mazowiecki
Powrót na górę strony