Aktualności

Narkotyki w kontrolowanym pojeździe

Data publikacji 16.06.2026

Nasielscy policjanci zatrzymali kierującego pojazdem BMW. W pojeździe znajdowały się narkotyki. Zatrzymanemu, 29-letniemu mieszkańcowi powiatu pułtuskiego, za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę, policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego tamtejszego Komisariatu Policji w miejscowości Nasielsk zatrzymali do kontroli drogowej pojazd BMW. W trakcie dalszych czynności mundurowi ujawnili wewnątrz pojazdu torebkę z zapięciem strunowym z zawartością suszy roślinnego.

Funkcjonariusze zatrzymali 24-latka. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pułtusku, prowadzi Komisariat Policji w Nasielsku.

asp. szt. Katarzyna Trąbińska

  • Narkotyki w kontrolowanym pojeździe
    Narkotyki w kontrolowanym pojeździe
Powrót na górę strony