Narkotyki w kontrolowanym pojeździe
Nasielscy policjanci zatrzymali kierującego pojazdem BMW. W pojeździe znajdowały się narkotyki. Zatrzymanemu, 29-letniemu mieszkańcowi powiatu pułtuskiego, za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
W minioną niedzielę, policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego tamtejszego Komisariatu Policji w miejscowości Nasielsk zatrzymali do kontroli drogowej pojazd BMW. W trakcie dalszych czynności mundurowi ujawnili wewnątrz pojazdu torebkę z zapięciem strunowym z zawartością suszy roślinnego.
Funkcjonariusze zatrzymali 24-latka. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pułtusku, prowadzi Komisariat Policji w Nasielsku.
asp. szt. Katarzyna Trąbińska